Papírový muž/žena

Výsledkové listiny

36. ročník (19.5.2018)

36. ROČNÍK – PAPÍROVÝ MUŽ / ŽENA 2018
VÝSLEDKOVÁ LISTINA KATEGORIE JEDNOTLIVCŮ
       
Číslo Jméno Čas Pořadí
1 Neuman Martin 0:53:57 1.
101 Plachý Zdeněk 0:56:58 2.
92 Steiner David 0:57:14 3. - 4.
93 Glajch Martin 0:57:14 3. - 4.
118 Okluský Mirek 0:57:46 5.
29 Otáhal Jaroslav  0:58:51 6.
121 Šindelář Petr 0:59:20 7.
115 Štvrtňa Radim 0:59:44 8.
39 Vůjtek Karel 1:00:16 9.
109 Migdau Jan 1:00:59 10.
60 Běžel Jakub 1:01:34 11.
117 Freund Vráťa 1:01:43 12.
66 Richterová Nikol 1:04:01 13. - 14.
112 Přibyl Michal 1:04:01 13. - 14.
64 Pleskanka Tomáš 1:04:08 15.
22 Krijt Matyáš 1:04:25 16.
102 Holub Jaroslav 1:04:47 17.
52 Klapka Miroslav 1:04:53 18.
53 Klapka Tomáš 1:05:29 19.
15 Pozníček Josef 1:05:36 20. - 21.
110 Farner Pavel 1:05:36 20. - 21.
106 Pála Roman 1:07:05 22.
46 Jeřábek Ivo 1:07:18 23.
18 Lištinský Roman 1:07:26 24.
7 Pecha Karel 1:07:30 25.
43 Svoboda Martin 1:09:10 26.
44 Měřička Jiří 1:09:28 27.
88 Hradečný Aleš 1:10:18 28.
94 Moučka Jaroslav 1:10:56 29.
21 Sobotka Lukáš 1:10:58 30.
5 Neumanová Blanka 1:11:29 31. - 32. 
113 Matuška Bohuslav 1:11:29 31. - 32.
51 Polák Filip 1:11:33 33. - 35.
68 Rejthar Jiří 1:11:33 33. - 35.
97 Malý Jaroslav 1:11:33 33. - 35.
16 Havrda Lukáš 1:12:24 36.
19 Ženíšek Petr 1:13:14 37. - 38.
103 Křížková Adéla 1:13:14 37. - 38.
65 Koubek Michal 1:13:22 39.
85 Kaválek Pavel 1:13:23 40.
119 Chyba Jan 1:13:42 41.
11 Klapková Dominika 1:13:51 42.
105 Krupička Jirka 1:14:06 43.
27 Krákora Jan 1:14:11 44.
120 Šindelářová Jana 1:14:48 45.
56 Hafner Jakub 1:15:01 46.
84 Havlík Václav ml. 1:15:14 47.
30 Eisner Philip 1:15:20 48.
20 Endlicher Martin 1:15:58 49.
42 Jacjuk Jaroslav 1:16:12 50.
79 Kupka Tomáš 1:16:21 51.
58 Pavlík Petr 1:16:33 52.
45 Serbus Ivan 1:17:10 53.
86 Rybka Jakub 1:17:18 54.
6 Klouda Rosťa 1:17:43 55.
114 Hrubá Eliška 1:17:53 56.
111 Hurt Josef 1:18:45 57.
78 Klofáč Michal 1:18:48 58.
83 Havlík Václav st. 1:19:30 59.
12 Beranová Rozalie 1:19:44 60.
116 Grecová Anna 1:20:03 61.
38 Tomsová Lucie 1:20:19 62.
95 Schönfelder Daniel 1:21:07 63.
8 Benko Miroslav 1:21:35 64. - 65.
77 Hrášková Anička 1:21:35 64. - 65.
50 Procházková Irena 1:21:44 66.
107 Rychnovský Vlastimil 1:22:44 67.
75 Ondrová Ellen 1:23:59 68.
76 Martinec Jakub 1:24:04 69.
63 Chyba Radan 1:24:19 70.
28 Pecháček Roman 1:24:20 71.
80 Netrefa Jiří 1:24:23 72.
31 Sedláček Radek 1:24:38 73.
81 Šimon Miloš 1:24:39 74.
61 Turický Ladislav 1:25:13 75.
37 Dzesatnik David 1:25:54 76.
33 Kvasnička Martin 1:26:07 77.
87 Holodniok Martin 1:27:38 78.
10 Bada Václav 1:28:02 79.
34 Horová Gabriela 1:28:17 80.
13 Erben Daniel 1:28:39 81.
89 Marková Lucie 1:29:46 82.
99 Fojtů Anežka 1:30:32 83.
48 Vostřák Stanislav 1:30:37 84.
100 Fojtů Veronika 1:30:50 85.
17 Moučková Michala 1:31:11 86.
90 Marek Matěj 1:31:44 87. - 88.
91 Marková Jana 1:31:44 87. - 88. 
62 Turický Lukáš 1:32:43 89. - 90.
104 Deiml Petr 1:32:43 89. - 90.
49 Škopová Bára 1:33:10 91.
98 Svoboda Karel 1:34:26 92.
59 Charvát Jaromír 1:36:33 93.
14 Horáková Petra 1:36:41 94.
4 Šafránek Jakub 1:36:52 95.
108 Sedláček Daniel 1:37:59 96.
96 Schidlack Tim 1:38:01 97.
57 Pavlíková Iva 1:38:14 98.
67 Málková Ilona 1:38:42 99.
9 Černovická Vendula 1:39:07 100.
3 Juránek Matěj 1:39:20 101.
23 Janouš Vítek 1:39:47 102.
41 Pecha Jiří 1:40:57 103.
54 Houžvicová Aneta 1:41:29 104.
55 Houžvic Josef 1:41:30 105.
24 Čovban Stanislav 1:41:50 106.
69 Jančařík Tomáš 1:42:50 107.
47 Veniger Jan 1:43:07 108.
32 Kvasničková Agáta 1:43:12 109.
40 Pechová Klára 1:43:24 110.
35 Bednáriková Michaela 1:46:00 111.
82 Rajmon Michal 1:46:17 112.
36 Pecko Pavlína 1:49:18 113.
71 Koudelková Zuzana 1:50:49 114. - 115.
73 Koudelková Eliška 1:50:49 114. - 115.
74 Koudelková Verča 1:53:15 116.
25 Dvořáková Hana 1:53:35 117.
72 Koudelková Bára 2:08:17 118.
122 Obdržálková Lenka 2:17:43 119.
123 Obdržálek Theo 2:24:00 120. - 122.
124 Obdržálek Michal 2:24:00 120. - 122.
70 Koudelka Petr 2:24:00 120. - 122.
26 Časar Martin nedojel 123.

 

36. ROČNÍK – PAPÍROVÝ MUŽ / ŽENA 2018
VÝSLEDKOVÁ LISTINA KATEGORIE ŠTAFET
       
Číslo Jméno Čas Pořadí
2 JAKO TEAM 1:19:30 1.